top of page

Şirket Değerleri

Tüketici sağlığı ürünlerindeki uzmanlığımızı, ‘sürekli yenilik’ ilkemizden ve uzun yıllara dayanan tecrübemizden alıyoruz.

Milyonlarca insanın düzenli olarak kullandığı ürünlerimizi üretirken de her zaman tüketici ihtiyaçlarını ön planda tutuyoruz.

Bu sayede uzun yıllardır insanların hayatlarında yer edinmiş lider markalara sahibiz.

Sağlık = Mutluluk

Tedavi, korunma, mücadele. 
Var olduğumuz ürün kategorilerinde en önemli sağlık ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyoruz. Çünkü sağlığın her şeyden önce mutluluğun ilk şartı olduğuna inanıyoruz.

Sürekli Yenilik

Ürünlerimizde daha önce sunulmayanı yakalamak veya mevcutta yenilikler yapmak bir numaralı önceliğimiz. İnsanların hayatında fark yaratmanın yenilikçi olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Lider Markalar 

40 yılı aşkın süredir tüketici sağlığı ürünlerinde Türkiye’nin lider markalarına sahibiz. Gücümüzü milyonlarca tüketicinin güveninden alıyoruz.

Kurumsal

Netpa Tüketim; OTC, kişisel bakım FMCG ve tüketici sağlığı ürünlerinde faaliyet gösteren üretici ve dağıtıcı bir şirkettir.

 

ISO:13485 medikal kalite sertifikasına sahip olan Netpa Tüketim, ürettiği biyosidal, CE ve kozmetik ruhsatlı ürünlerini milyonlarca son tüketiciye ulaştırarak, insanların hayatlarını daha sağlıklı ve mutlu yaşamalarını sağlamaktadır.

Markalar

Sinkov İnsektisit grubu, Zerobite İnsektisit grubu, 

Plusnit Bitlenmeye Karşı Korunma ve Tedavi İlaçları, Wiss+ Güneş ve Kozmetik Ürünleri, Killing İnsektisitler gibi kendi kategorilerinde lider ürünlere sahip olan markaların sahibi/dağıtıcısıdır.

Aynı zamanda İtalyan Delicé Solaire Güneş Ürünleri’nin Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Ürün ailesi.png

Kurumsal Web Sitesini Ziyaret Edin

Üretici Firma Mirato Group - Milmil76 Web Sitesini Ziyaret Edin

bottom of page